Mano gyvenimo kelionė

image
Uncategorized

Mano gyvenimo kelionė

Šį mėnesį kalbu apie skrydį, apie kiekvieno mūsų kelionę savu gyvenimu. Draugė paragino pasidalinti sava. Aš juk projektorė, profilis 4 / 6… Tai kaip ir nulemta, kad patirtis, ypač iki 30 metų labai įvairialypė ir būtent tam, kad dabar galėčiau kitus nukreipti, suprasti.

Ir gelbėtoja ir auka…

Daugelio mūsų vaikystė neatitiko įsivaizduojamos idilės – nerūpestinga, žaisminga, kupina meilės, saugumo ir juoko. Aš ne išimtis, patyriau ir gero ir blogo, šeimoje nebuvo idilės toli gražu. Buvo ir daug nemiegotų naktų, visko. Tai augino manyje ir gelbėtoją, ir auką. Išgyventi teko ir gėdą, ir kaltę, ir bejėgiškumą, ir nusivylimą. Ir tuo pačiu, stengiausi būti stipri ir sėkminga. Gilus uždarumas, nedrąsa, baimė reikšti jausmus, dėmesio vengimas, kad apsisaugoti, kad neišprovokuoti kitų pykčio, nesusipratimų. Visa tai apie mane ir man puikiai tiko :). Laimei iš visko išaugame, jei tik norime.

“Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą”.

Mano gyvenimo kredo nuo vaikystės buvo: “Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą”. Ir jis 100 procentų atspindi 6 profilio linijos (Role Model) pirmąjį gyvenimo etapą iki 30 metų. Tai buvo patirčių, bandymų, eksperimentų, klaidų etapas, kuris suteikė išminties ir perteikė tai, kas šiame pasaulyje neveikia. Šiandien šį kredo sau taikau ženkliai rečiau , nes dabar kitas 6 linijos etapas – „gyvenimas ant stogo“ – stebėtojo etapas, kai semiuosi objektyvios išminties, kai stebėtojas stebi save visame „didžiajame žaidime“ vardu Gyvenimas.

Ko tik aš nemoku 

Mano, projektorės, prigimtis mokytis ir įvaldyti reiškėsi ir per paprastas materialias veiklas, ir per mentalines. Megzti, siūti, gaminti, kurti rankomis, dekoruoti – visi rankdarbiai man lengvai įvaldomi, lyg gimiau mokėdama. Tortus savaitgaliais kepdavau mamos draugėms. Ir jau vaikystėje eidavau į mokyklą su savo rankomis megztais megztiniais ir siūtomis rankinėmis. Paltukas nuotraukoje irgi mano rankomis siūtas. Kažkam tai wow, o man – normalu J. Lyg intuityvus žinojimas, kaip ką daryti, imi darai, tobulini ir gauni rezultatą. Kartais pati pavargstu nuo to, kad „kam pirkti, galiu gi pati tai pasigaminti“. Tada nei perku, nei pasigaminu .

Gyvenimo matymas per sistemų suvokimą 

Projektoriams būdinga pažinti, todėl jie įvaldo sistemas, o per sistemas mato pasaulį. Nežinau ar liko nors vienas būrelis kurio nebūčiau lankiusi. Tačiau retai kuriame užsibūdavau ilgiau. Tačiau visada dominusi sistema buvo žmogus. Ir tebėra. Psichologija domino, kaip žmogaus pažinimo sistema, tačiau vos įstojus į psichologiją aplankė suvokimas, kad tai ne mano kelias, bent jau ne tame etape. Parapsichologija ir religijos domino kaip platesnis suvokimas, suvokimas už logikos ribų. Ėjau močiutės vedama į bažnyčią, buvau ir pas evangelikus, bendravau su krišnaitais, giedojau Krišnai mantras prie laužo, skaičiau Bhagavadgitą. Bet į nieką nenėriau stačia galva. Lyg stebėjau, o viduje buvo sava tiesa, kuri vystėsi, augo ir jos negalėjau įvardinti žodžiais.

Studijos – ir vadyba ir marketingas ir personalas ir logistika… – o kokio darbo man ieškoti? 

Mano vidiniam autoritetui pasipriešinus psichologijos studijomis, baigiau VU tarptautinį verslą. Nors daugelis automatu stojo į magistrą, aš nepasidaviau bangai ir priėmiau tuo metu nepopuliarų sprendimą. Po tokių studijų jautiesi kaip visų galų meistras, nežinantis kur ir ką čia meistrauti   Pirmas darbas – analitikė – dirbau rinkos tyrimų kompanijoje. Tai buvo vienintelis darbas kurio savo vidumi norėjau po daugelio darbo interviu. Bendravimas su žmonėmis, grupių moderavimas, analizės ir išvados. Man labai patiko, nes kiekvienas klientas buvo atskira istorija, atskira unikali sistema su savomis problemomis ir jų sprendimais. Po to, sekė darbas kūrybinėje reklamos agentūroje, o tada ir vėl rinkos tyrimuose… O šiandien savo darbu vadinu Human Design LT, visgi man tai daugiau nei veikla ar darbas, man tai – gyvenimas…  Žinoma, turiu šeimą ir auginame tris dukras – tai prioritetai, visgi, Human Design (Žmogaus Dizainas) – tai kažkas… kas mane „prarijo“  gerąja prasme.

Gyvenimas aukštyn kojom 

Human Design sistema (Žmogaus Dizainas), į kurią panirau prieš 7 metus mane pagavo labai netikėtai. Kai nieko neieškai ir nesitiki, tai kas svarbu, pasirodo lyg vaivorykštė danguje. Human Design  patraukė savo gyliu, konstruktyvumu, logika ir mistika vienu metu. Baigiau ne vieną kursą ir tebesimokau (tai neišsemiama) tarptautinėje Human Design mokykloje, kurią ir įsteigė sistemos pradininkas Ra Uru Hu: https://www.ihdschool.com/

Būtent ši sistema apjungė mano vidinę tiesą, interesus ir davė, tebeduoda neišmatuojamas erdves saviraiškai bei laisvei būti savimi iš tikrųjų. Tai didelis iššūkis, nes per daug metų gyvenimo „normose“ pamirštame, kokie esame ir grįžti į save nėra paprasta, visgi – tai to verta.

Gyvenime, kaip ir jūs, buvau įvairiose būsenose: ir  pasitenkinime, kai sieki, užsibrėžtų tikslų, kai jautiesi sėkmingas ir kai bandai įrodyti kitiems, kad gali, kad sugebi ir persistengti vardan įrodymo. Patyriau ir išsekimą, įtampą iš kurios vadovavausi vakarėliais ir alkoholiu, savo fizinio kūno ignoravimą, visaip. Kai gyvename per protą, lengvo kelio sunku tikėtis, nuolatinė sumaištis, ligos ir iliuziniai tikslai, norai, kuriuos pasiekus prasmės nebelieka.

Džiaugiuosi, kad išdrįsau išeiti iš ego vedinos darboholikės kelio ir atsispirti „normoms“. Gyvenimui dėkinga, kad nukreipė mane į Human Design LT kelią, kuris apie mane, man ir į jį atvedė mano vidinis vedlys . Jaučiu, kad darau tai, kam turiu pašaukimą. Ir tai nėra drąsa, tiesiog kai įeini į tai kas tavo, pasirinkimo nelieka  Vien aiškumas.

Edita Žalienė, Human Design – Žmogaus Dizainas

Gyvenimas – lyg žaidimas, kuriame kiekvienas žaidžiame savo partiją. Mano siekis – sužaisti ją 100%

Šiandien esu savo kelionėje ir savo Human Design eksperimente. Gyvenimo mokinė, kaip mes visi. O Human Design suvokimai ir žinios padeda kasdien išlikti (bent jau kai esu sąmoninga ;)) savo unikalioje trajektorijoje ir suvokti, kaip priimti sprendimus ir kas teisinga būtent mano prigimčiai. Padeda atskirti apie ką aš, o kur aplinkos ir kitų žmonių įtaka. Eksperimentas vadovaujantis tipui tinkama HD strategija ir vidiniu autoritetu mane keičia. Žingsnis po žingsnio, keičia mano suvokimą apie save, kitus, pasaulį, egzistenciją ir suteikia galimybę vis labiau patirti SAVE. Gyvenimas lyg žaidimas, kuriame kiekvienas žaidžiam savo partiją. Mano siekis – sužaisti ją 100% .

Šiandien dėkinga savo vyrui , kuris palaiko mane mano kelyje, priima pokyčius ir leidžia jiems vykti. Dėkinga ir mamai , draugams , kurie nuoširdžiai palaiko ir žinoma savo klientams, kurie ateina, rekomenduoja, kalba apie Human Design ir dalinasi su manimi savais eksperimentais

Kviečiu JUS ateiti ir susipažinti SU PAČIAIS SAVIMI ir suvokti, kaip BŪTENT JŪS sukurti naviguoti šiame gyvenime, kaip jus veda jūsų vedlys, kaip jį užčiuopti ir juo pasitikėti. Tam, kad galėtumėt realizuoti save. Tam ir skirtos HUMAN DESIGN konsultacijos: asmeninės, apie vaikus, poros suderinamumo.

Su meile ir atsidavimu, Edita Žalienė 

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare