Human Design

Kuo Tau vertinga Human Design sistema?

1
Suvoki savo įgimtą unikalumą
HD – inovatyvi ir unikali sistema, kurios dėka turi galimybę iš ties pažinti Save. Suvokti savo unikalią prigimtį, savo talentus ir realizuoti savo unikalų potencialą bei rolę.
2
Išsilaisvini iš proto sukurtos iliuzijos
Tavo protas jau labai seniai sukūrė iliuziją, kas ir koks tu esi, koks turi tapti, kaip gyventi. Vaikydamasis šios iliuzijos, tu tik tolsti nuo savo unikalaus potencialo, pasitenkinimo ir sėkmės.
Human Design sistema, Žmogaus Dizainas
Human Design sistema, Žmogaus Dizainas
3
Žengi į unikalaus potencialo realizaciją
Pažinęs proto iliuziją ir įgimtą potencialą, turi realią galimybę realizuotis. Kaip? Gyventi vadovaujantis savo tipo strategija ir pasitikint savo vidiniu autoritetu.
4
Gyveni prasmėje ir meilėje sau​
Eidamas savo unikaliu keliu patiri taiką su savimi, veiki pasitenkinime, mėgaujiesi vidine sėkme. Išlieki tėkmėje su gyvenimu, mėgaujiesi savo kelione ir atskleidi savo tikslą.

Kas yra Human Design sistema, Žmogaus Dizainas

Human Design sistema

Human Design – Žmogaus Dizaino – sistema yra holistiškas, unikalus ir vertingas įrankis. Tai lyg tavo asmeninis gidas, kuris veda tave į pažinimą ir unikalią savirealizaciją. Pagaliau tu gali suvokti, kaip patirti šį gyvenimą, kaip naviguoti per jį, išliekant savo unikalioje prigimtyje ir darnoje su savimi bei aplinka. 

Human Design – Žmogaus Dizainas – yra senosios Rytų išminties ir moderniųjų Vakarų mokslų sintezė. Senosios Rytų išminties tradicijos: I Ching (kinų Permainų knyga), Hindu čakrų sistema, Astrologija. Moderniųjų Vakarų mokslai: Neutrinų mokslas, Kvantinė fizika, Genetika, Biochemija ir Neurobiologija. Nepaisant to, kad viskas čia suskambėjo sudėtingai, noriu nuraminti tave, kad informacija pateikiama itin paprastai, logiškai, o svarbiausia – ji taip pat ir praktiška. Tu gali žengti į savo eksperimentą ir patirti, kaip tai veikia tavo realiame gyvenime. 

Human Design sistema, Žmogaus Dizainas
Human Design sistema, Žmogaus Dizainas

Tavo asmeninis Human Design žemėlapis

Human Design žemėlapis perduoda tau raktą, kuris veda į savo unikalaus potencialo realizavimą išnaudojant įgimtas dovanas. Jis atskleidžia tavo Tikrąjį AŠ: tavo išskirtines savybes, talentus ir potencialą, stiprybes ir silpnybes, mąstymo ir elgsenos psichologiją. Sritis, kurias atėjai tyrinėti ir kuriose augi. Taip pat ir Melagingąjį Aš: tavo įsitikinimus, iškreiptą ir aplinkos įtakotą savęs matymą, klaidinančius motyvus bei manipuliacijai jautrias zonas. 

01
Tavo žemėlapis
Susikurk savo Human Design – Žmogaus Dizaino – žemėlapį mano svetainėje. Jei nori savarankiškai pradėti pažintį su savimi, dalinuosi keliomis rekomendacijomis, į ką visų pirma atkreipk dėmesį.
02
Tavo tipas
Tipas nusako, kokiomis savybėmis pasižymi tavo energija ir kuo ji ypatinga. Tavo tipo prigimtis gali suteikti tau suvokimą, kaip tinkamai naudoti savo energiją ir kaip atpažinti, ar tai vyksta.
03
Tavo profilis
Jų yra net 12. Profilis atskleidžia tavo rolę ir mechaniką, kaip tu patiri šį gyvenimą. Ar atėjai savęs patirti gelbėdamas kitus, o gal būdamas Role Modeliu kitiems?
04
Tavo strategija ir autoritetas
Strategija ir tavo vidinio autoriteto veikimas atskleidžia mechaniką, kurios dėka tu randi savo unikalią trajektoriją ir realizuoji savo potencialą. Autoritetas atskleidžia, kaip tavo kūnas tave informuoja apie tau korektiškus sprendimus.

Human Design sistemos pradininkas

Human Design Sistema

Human Design sistemos pradininkas – kanadietis Robertas Allanas Krakoweris (pasivadinęs Ra Uru Hu). Jis meniškos sielos, meno studijas baigęs ir muzikai atsidavęs Manifestorius. Jo profesinė kelionė prasidėjo nuo reklamos vadovo, žurnalų leidėjo ir žiniasklaidos prodiuserio. 1983 m. jis išvyko iš Kanados, po tam tikro laiko apsistojo Ibizos saloje, kurioje daug metų dirbo mokytoju. Human Design žinios jį pasiekė 1987 metais, mistiniu būdu, kaip ir dauguma žmonijos „mokslinių“ atradimų. Visus likusius 25 savo gyvenimo metus jis paskyrė šių žinių sisteminimui ir mokymui visame pasaulyje. 

Human Design yra visame pasaulyje paplitusi sistema, kuriai įvaldyti reikia bent 3,5 metų nuoseklių studijų ir asmeninės praktikos. Mokytojais–analitikais tampa tie, kurių prigimtį ši sistema atliepia, o dauguma šios sistemos dėka plečia savęs suvokimą, žengia į savirealizaciją, neria į ją tiek, kiek norisi. Mokytojas–analitikas reikalingas tam, kad į vienumą surištų tūkstančius tavo unikalios prigimties aspektų ir suteiktų suvokimus, įrankius, kaip būtent tau korektiška ir išmintinga gyventi savo unikalume.

Human Design asmeninė konsultacija

Asmeninė konsultacija

Kviečiu pažinti SAVO įgimtą UNIKALUMĄ, savo rolę ir potencialą. Ir pradėti gyventi savo unikalų gyvenimą, tam, kad atskleistum savo tikslą ir jį realizuotum…

Human Design poros suderinamumo konsultacija

Poros konsultacija

Nerkite į jūsų poros sukurtą visatą. Pažinkite SAVE IR KITĄ, pažinkite savo santikio dinamiką, meilės atspalvius, traukos sritis, konfliktų zonas, pamokas…

Human Design konsultacija tėvams

Konsultacija tėvams

Susipažinkite su SAVO VAIKO unikalumu ir jo tobulumu. Gaukite praktiškus įrankius ir palaikykite jo prigimtį, padėkite savo vaikui atsiskleisti su pasitikėjimu ir ramybe…

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare