Poros Suderinamumo Konsultacija

Human Design poros suderinamumo konsultacija

Human Design Poros Konsultacija

Kas nutinka sutikus kitą? Pavadinčiau tai dviejų visatų susijungimu. Jungtyje neegzistuoja aš ir tu, nes kol mes ryšyje, mes sukuriame visiškai naują sistemą – visatą, kurią pažinsi Human Design poros konsultacijos metu. Kai protu bandome suvokti savo mylimą žmogų, visada bandome jį atskirti nuo savęs. Brėžti ribą, įvardinti, koks jis/ji ir koks/kokia esu aš. Ir toks paveikslas yra iškreiptas, netikras.

Atskirdamas kitą, jo niekada nesuvoksite, nes jūsų susiliejimas nuolatinis. Todėl kviečiu nerti į jūsų abiejų sukurtą visatą poros konsultacijos metu ir per ją pažinti SAVE IR KITĄ, per ją pažinti savo ryšio mechaniką, suvokti, kas iš tikro vyksta jums būnant kartu, kokį realų santykį jūs patiriate, atmesdami proto iškraipymus.

Būtina registracija edita@humandesign.lt prieš įsigyjant konsultaciją.

Būtina registracija edita@humandesign.lt prieš įsigyjant konsultaciją.

Kaina: 180 €

Kaina: 180 €

Poros Konsultacijos temos

Human Design poros konsultacijos metu mes nersime į sąmoningą santykio suvokimą. Susipažinsime su jūsų poros santykio mechanika aptardami, kokią įtaką darote vienas kitam:

Poros suderinamumo konsultacijoje

mes nersime į sąmoningą santykio suvokimą. Susipažinsime su jūsų poros santykio mechanika aptardami kokią įtaką darote vienas kitam.

01
Registracija
Visų pirma registruokitės Human Design poros konsultacijai el. paštu edita@humandesign.lt ir tik tuomet atlikite konsultacijos pirkimą.
02
Gimimo informacija
Aš susisieksiu su jumis. Man reikės abiejų partnerių gimimo informacijos (data, laikas, vietovė) poros mechanikos žemėlapiui sukurti ir analizei atlikti.
03
Human Design kelionė
Susitiksime gyvai Vilniuje arba online, iš anksto sutartu laiku. Ši kelionė truks 2 valandas.
04
Pasidalinsiu įrašu
Po Human Design poros konsultacijos pasidalinsiu audio / video įrašu, PDF analinės santrauka.

Ko tikėtis poros konsultacijos metu?

Susipažinsime su jūsų poros santykio mechanika aptardami kokią įtaką darote vienas kitam:

Patirtys

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip pasiruošti poros konsultacijai?

Poros konsultacija atliekama tik turėjusiems savo asmenines Human Design konsultacijas. Kodėl? Tik suvokus savo autentišką prigimtį, savo unikalią mechaniką, mes atsiveriame priimti kito unikalumą ir suvokti savo santykio dinamiką.

Ar padėsite spręsti mūsų poros problemas?

Konsultacijos metu aš nesprendžiu jūsų problemų ir neieškau sprendimų konkrečioms situacijoms. Aš suteikiu informaciją, įrankius, kurie veda į sprendimus. Sprendimus jūs priimate patys, nes tik jūs galite priimti jums teisingus sprendimus, jei vadovaujatės savo vidiniu autoritetu – apie tai irgi kalbėsiu. Mielai aptarsime konkrečias situacijas, aš ieškosiu paaiškinimų, bet konkretūs sprendimai – jūsų atsakomybė.

Kiek laiko trunka konsultacija?

Konsultacija trunka 2 valandas.

Kur vyksta konsultacija?

Gyvai susitiksime Vilniaus senamiestyje. Tikslų adresą atsiųsiu suplanavusi konsultaciją.

Ar konsultacija gali vykti online?

Konsultacijos gali vykti ir nuotoliu. Esminis skirtumas – negalėsiu pavaišinti arbata.

Ar gausiu konsultacijos įrašą, PDF santrauką?

Jums bus paruošta jūsų poros dinamikos analizė PDF faile. Taip pat mūsų konsultacija bus įrašyta ir aš pasidalinsiu įrašu su jumis. Nei įrašų, nei PDF failų aš nekaupiu, saugote patys.

Kokios rekomendacijos po poros konsultacijos?

Mano pagrindinė rekomendacija – gerbti ir priimti kiekvieno unikalumą ir individualią tiesą. Palaikyti vienam kitą Human Design asmeniniuose eksperimentuose. O jei jau turite vaikų, iš visos širdies kviečiu pažinti šiuos autentiškus kosmonautus, kad žinotumėte ir turėtumėte praktiškus įrankius, kaip padėti savo vaikui išlikti ryšyje su savo autoritetu ir savo unikalumu.
Jei kyla klausimų, kviečiu SUSISIEKTI su manimi.

Žmogaus Dizainas sertifikuota analitikė, Edita Žalienė
Human Design asmeninė konsultacija

Asmeninė konsultacija

Kviečiu pažinti SAVO įgimtą UNIKALUMĄ, savo rolę ir potencialą. Ir pradėti gyventi savo unikalų gyvenimą, tam, kad atskleistum savo tikslą ir jį realizuotum…

Human Design konsultacija tėvams

Konsultacija tėvams

Susipažinkite su SAVO VAIKO unikalumu ir jo tobulumu. Gaukite praktiškus įrankius ir palaikykite jo prigimtį, padėkite savo vaikui atsiskleisti su pasitikėjimu ir ramybe…

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare