Konsultacija tėvams

Konsultacija tėvams apie vaiko prigimtį

Jūsų vaikas klesti, kai jį auginate suvokdami ir palaikydami jo unikalią prigimtį. Kai nesistengiate jo perauklėti ir jo keisti, o gebate žavėtis jo atsiskleidžiančiu unikalumu. 

Human Design konsultacija tėvams – Žmogaus Dizainas - siūlo visiškai NAUJĄ POŽIŪRĮ į tėvystę ir vaikų auginimą. Požiūrį, kuris laisvas nuo įprastų socialinių, kultūrinių, tradicinių normų, auklėjimo modelių.

Jūsų vaikas jau gimė unikalus ir atėjo keliauti savo unikalia gyvenimo kryptimi, kad atskleistų savo tikslą. Geriausiai jis save realizuos tuomet, kai gyvens tik jam būdingu, įgimtu ir autentišku būdu.

Būtina registracija edita@humandesign.lt prieš įsigyjant konsultaciją.

Būtina registracija edita@humandesign.lt prieš įsigyjant konsultaciją.

Kaina: 150 €

Kaina: 150 €

Human Design Konsultacija tėvams apie vaiko prigimtį

Palaikykite vaiko įgimtą unikalumą

Mano tikslas, Human Design konsultacijos tėvams metu, padėti Jums išties pamatyti savo vaiką, jo unikalumą, jo talentus ir jo tobulumą. Suteikti jums praktikoje pritaikomus įrankius, kad gebėtumėte savo vaikui padėti atsiskleisti su pasitikėjimu ir ramybe.

Konsultacijos temos

Kviečiu tėvus

pažvelgti į savo vaiką atsiribojus nuo savo įsitikinimų, nuostatų, taisyklių, reikalavimų, lūkesčių ir pamatyti jame unikalų grožį. Ir padėti tai mažai ar jau didelei gyvybei, atsiskleisti ir eiti jos unikaliu keliu, su pasitikėjimu ir ramybe.

01
Registracija
Registruokitės Human Design konsultacijai tėvams el. paštu edita@humandesign.lt ir tik tuomet atlikite konsultacijos pirkimą.
02
Gimimo informacija
Aš susisieksiu su jumis. Man reikės abiejų tėvų ir vaiko gimimo informacijos (data, laikas, vietovė) jūsų žemėlapiams sukurti ir analizei atlikti.
03
Human Design kelionė
Susitiksime gyvai Vilniuje arba online, iš anksto sutartu laiku. Ši kelionė truks 1,5 - 2 valandas.
04
Pasidalinsiu įrašu
Po Human Design Konsultacijos tėvams aš pasidalinsiu audio / video įrašu, PDF analizės santrauka.

Patirtys

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip pasiruošti konsultacijai?

Vaiko prigimties konsultacija atliekama tėvams, kurie jau turėjo savo asmenines Human Design konsultacijas. Kodėl? Tik suvokę savo autentišką prigimtį, savo unikalią mechaniką, mes atsiveriame priimti savo vaiko unikalumą, suvokiame svarbą. 

Ar būtinai turi dalyvauti, įsitraukti abu tėvai?

Labai rekomenduoju dalyvauti abiem tėvams, nes bendras matymas, suvokimas ir pažinimas tiesiog palengvins jūsų tėvystę. Jei tokios galimybės nėra, žinoma, rekomenduoju bent vienam iš tėvų žengti į pažinimą. Pradėjus taikyti įrankius, patarimus ir pamačius jų efektyvumą, tikėtina, ir antra pusė juos perims ir jais pasinaudos.

Ar padėsite spręsti konkrečias problemas?

Konsultacijos metu aš nesprendžiu problemų ir nesiūlau jums sprendimų. Aš suteikiu informaciją, įrankius, kurie veda į sprendimus. Sprendimus jūs priimate patys, nes tik jūs galite priimti jums teisingus sprendimus, jei vadovaujatės savo vidiniu autoritetu – ką tai reiškia, būtinai priminsiu. Mielai aptarsime konkrečias situacijas ar dilemas, aš ieškosiu paaiškinimų, bet konkretūs sprendimai – jūsų atsakomybė. Ir dažniausiai tėvai, klausydami mano vedimo, juos atranda.

Ar konsultacija padės „pagerinti“ vaiką?

Human Design sistemos žinios „netaiso“ nei jūsų, nei jūsų vaiko. Tačiau pateikia naują požiūrį į jūsų vaiką ir bendrai į vaikų auginimą. Į vaiką žiūrėsime per jo unikalumo prizmę, o ne per bendras visiems taikomas struktūras. Dažnai tėvams ištirpsta poreikis taisyti savo vaikus,  nes suvokimas pakeičia matymą, vaiko priėmimą ir santykį su juo. Susikurtos problemos dažnai pasirodo esančios ne problemos, o tiesiog nesupratimas ir vaiko prigimties nepriėmimas.

Kiek trunka konsultacija?

Konsultacijos trunka 2 valandas.

Kur vyksta konsultacija?

Gyvai susitiksime Vilniaus senamiestyje. Tikslų adresą atsiųsiu suplanavusi konsultaciją.

Ar konsultacija gali vykti online?

Konsultacijos gali vykti ir nuotoliu. Esminis skirtumas – negalėsiu pavaišinti arbata.

Ar gausiu konsultacijos įrašą, PDF santrauką?

Jums bus paruošta jūsų vaiko prigimties analizė PDF faile. Taip pat mūsų konsultacija bus įrašyta ir aš pasidalinsiu įrašu su jumis. Nei įrašų, nei PDF failų aš nekaupiu, saugote patys.

Kokios rekomendacijos po vaiko prigimties konsultacijos?

Norint vaikus auginti remiantis Human Design sistemos rekomendacijomis, svarbu ir tėvams gyventi savo prigimtyje, neišduoti savo tiesos – pradėti savo Human Design eksperimentą (vadovautis savo strategija ir autoritetu). Vaikai mokosi iš mūsų, jie visada kopijuoja mūsų elgseną, jie neklausys mūsų žodžių, jei jie skirsis nuo mūsų veiksmų. Jei mes gyvensime frustracijoje vergaudami ir išduodami save, vaikas seks tuo pačiu modeliu. Svarbu, kad jūsų vaikas matytų pavyzdį jumyse, kaip GYVENTI SAVO unikalume ir tuo mėgautis.
Jei kyla klausimų, kviečiu SUSISIEKTI su manimi.

Žmogaus Dizainas sertifikuota analitikė, Edita Žalienė
Human Design asmeninė konsultacija

Asmeninė konsultacija

Kviečiu pažinti SAVO įgimtą UNIKALUMĄ, savo rolę ir potencialą. Ir pradėti gyventi savo unikalų gyvenimą, tam, kad atskleistum savo tikslą ir jį realizuotum…

Human Design poros suderinamumo konsultacija

Poros konsultacija

Nerkite į jūsų poros sukurtą visatą. Pažinkite SAVE IR KITĄ, pažinkite savo santikio dinamiką, meilės atspalvius, traukos sritis, konfliktų zonas, pamokas…

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare