Living Your Design 8 dirbtuvių kursas

Tau, kuris trokšti pažinti savo unikalią prigimtį, atsineštas dovanas ir potencialą. Nori pradėti gyventi savo unikalų gyvenimą, kuriame atskleistum savo rolę, savo tikslą ir realizuotum savo unikalų potencialą.

8 savaičių programoje padėsiu Tau išsivaduoti iš Tavo šešėlio, kuris atitolina Tave nuo Tavo savirealizacijos. Padėsiu Tau pagaliau pamatyti Tavo tikrąjį potencialą, Tavo įgimtą tobulumą ir paduosiu Tau Tavo unikalų raktą į savirealizaciją. Keisis Tavo vidinė kokybė, kuri ves Tave į įkvepiantį, džiuginantį, prasmingą gyvenimą. 

Kas yra Living Your Design programa?

Tai 8 savaičių patirtis vedanti Tave į Tavo esmę ir atverianti duris Tau praktiškai, dar šiame gyvenime, išgyventi savo unikalią prigimtį – atrasti savo unikalų kelią, atskleisti savo rolę, savo tikslą, savo tikrąjį potencialą. Tai suteikia pasitikėjimo savimi, prasmės gyventi, atveria Tavo unikalios galios resursą ir apdovanoja Tave sėkme, pasitenkinimu, taika, gyvenimo nuostaba, wow momentais.

Žmogaus Dizaino sistemos programa „Living Your Design“ yra sertifikuota, visame pasaulyje dėstoma programa, kuri pakeitė tūkstančių žmonių suvokimą ir gyvenimo kokybę. Šią programą nuspalvinau savo gyvenimo praktika, pavyzdžiais ir veiksmingomis užduotimis. Tavęs laukia 8 dirbtuvės nedidelėje grupėje ir 8 savaitės pasinėrimo į savo unikalaus potencialo aktyvavimą.

Dirbtuves vedu Aš, Edita Žalienė. Į Human Design pasaulį nėriau prieš 8 metus. Living Your Design programoje pati dalyvavau pas 4 skirtingus dėstytojus, kad rasti savo efektyviausią formą. Baigiau HD analitiko, porų analitiko, vaikų raidos analitiko, Rave ABC mokytojo programas.Turiu daugiau nei 4 metų praktiką dirbant su žmonėmis ir trokštu vesti Tave į suvokimą ir pokytį.

Programoje nersime į suvokimą, pažinimą ir praktiką...

Pažinsi savo prigimties autentiškumą, savo stiprybes, gebėjimus, ir atsineštas dovanas atskleidžiant Tavo kūno unikalią prigimtį ir jo unikalius veikimo dėsnius.

Šios programos metu, remiantis Human Design – Žmogaus Dizaino – sistema,  suvoksi kuo Tu ir Tavo pagrindinis įrankis kūnas  – ypatingi. Kuo autentiška Tavo energija ir kokius gebėjimus bei kokį potencialą Tavyje atveria. Taip pat pažinsi, kaip Tu įtakoji kitus ir kaip kiti įtakoja Tave. Suvoksi, kaip nepasiklysti įtakoje, kaip ją tinkamai išnaudoti ir nepaversti jos problema.

Atpažinsi kas nesi ir kas iš tiesų ESI. Susitiksi su savo TIKRUOJU AŠ.

Pažinsi Savo Rolę, kurios atėjai realizuoti ir kurią nulemia Tavo energijos autentiškumas.

Šios programos metu susipažinsi su Savo Role, kurią lemia Tavo Tipo prigimtis. Suvoksi savo rolės reikšmingumą susipažinus su visais Human Design sistemos išskiriamais Tipais, jų autentiškumu ir rolėmis.

Pažinus visų Tipų prigimtį suprasi, kaip Tu sąveikauji su kitais energijos, emocijų, sąmoningumo lygmenyje. Kaip Tu kuri santykį ir jį įtakoji. Pažinsi savo artimuosius, jų įtaką Tau, todėl gebėsi priimti kitą tokį, koks jis iš tiesų yra ir kurti gilų, kokybišką, darnų ryšį.

Pažinsi šiandienos žmogui atsivėrusį individualumo, misijos realizavimo ir dvasinio, emocinio sąmoningumo potencialą ir suvoksi, kaip jį atverti.

Tavo – Homo Sapiens in Transitus – potencialas ženkliai skiriasi nuo mūsų protėvių – Homo Sapiens. Tai, kokį mūsų formos potencialą atskleidžia Human Design sistema, dauguma mūsų nerealizuojame, nes vis dar vadovaujamės protėvių struktūromis, principais, filosofijomis ir dogmomis.

Šios programos metu atpažinsi iš protėvių paveldėtus modelius, kuriuos Tu taikai savo gyvenime. Atrasi priežastis savo frustracijos, nusivylimo, kartėlio, perdegimo, depresijos. Pamatysi iš kur kyla sumaištis ir savirealizacijos stoka ir sužinosi, kaip iš viso to išbristi.

Demaskuosi Savo proto sukurtą Iliuziją apie tai, kas ir kokia/koks esi ir sąmoningai pasirinksi ar gyventi savo šešėlyje ir kurti gyvenimą, kuriame nerandi SAVĘS, ar atrakinti savo potencialą.

Kol nematome savo proto Iliuzijos, tol ir gyvename Savo šešėlyje. Iliuzija visada iškreipia savęs suvokimą, įtakoja sprendimus ir mes tiesiog pasiklystame. Šios programos metu susitiksi su Savo MELAGINGU AŠ. Pažinsi jo veikimo motyvus ir programas, kurios vyrauja Tavo gyvenime. Pamatysi kur jis Tave veda. Kadangi protu neįmanoma išvengti Melagingo Aš, nes jis yra jo kūrinys, gausi įrankius, kaip iš jo išsivaduoti.

Rasi Savo Raktą, kuris atrakina Tavo potencialą. Kurio dėka randi Savo kelią, atskleidi Savo Tikslą ir realizuoji Savo Rolę. Pagaliau žinosi, kur glūdi Tavo Tikroji Tiesa.

“Mes esame objektai judantys šioje erdvėje – Žemėje. SPRENDIMAI yra mūsų navigacija…Daryti tai teisingai reiškia gyventi savo gyvenimą.”

Gali daug žinoti apie Savo prigimtį, bet ar tai patiri savo gyvenime? Human Design – Žmogaus Dizaino – sistema unikali tuo, kad ji turi Tavo raktą į potencialo realizavimą. Ir šios programos metu Tu jį atrasi! Jo dėka gebėsi priimti Sau korektiškus sprendimus, pasirinkti vertingas patirtis, apsupti save tinkamais žmonėmis ir pradėti gyventi gyvenimą, kuris apie TAVE.

Kviečiu į gyvenimą prasmėje, pasitenkinime, sėkmėje, nuostaboje, taikoje ir ryšyje su Savo Tikruoju AŠ.

Visų Living Your Design dirbtuvių metu Tave lydės praktiniai pavyzdžiai, užduotys ir dėmesys Tau bei kiekvienam dalyviui. Laukia diskusijos, pasidalinimai, patyrimai. Human Design dirbtuvių metu analizuosiu Tavo prigimtį, savarankiškai galėsi analizuoti savo artimuosius.

Informacija apie programą

01
Registracija
Užsiregistravus į Living Your Design kursą, aš su tavimi susisieksiu. Likus savaitei iki dirbtuvių pradžios, atsiųsiu informaciją, kaip joms pasiruošti.
02
Dirbtuvių grafikas
Susitiksime 8 kartus online. Vieną kartą per savaitę - kiekvieną trečiadienį 19 val. Pradžia 2024 balandžio 10 d. Detalų grafiką pateiksiu artėjant dirbtuvių startui. Iki kovo 10 d. programai taikoma žemesnė kaina.
03
Online gyvi susitikimai
Dirbtuvės vyks susitikus virtualiame kambaryje (pvz. zoom). Prisijungimus atsiųsiu likus savaitei iki dirbtuvių pradžios. Visos dirbtuvės bus įrašomos, įrašais pasidalinsiu.
04
Sertifikatas
Baigus Human Design "Living Your Design" kursą, gausi programos baigimo sertifikatą. Siekiantiems pažinti kitus savo prigimties aspektus, kviečiu pažinimą tęsti Rave ABC programoje.

Patirtys

Nori gauti daugiau informacijos apie šią 8 savaičių programą? Susisiek su manimi šiandien!

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Ar būtina dalyvauti visose dirbtuvėse?

  Labai rekomenduoju dalyvauti gyvai, nes vyks diskusijos, dalinsimės patirtimi, bus praktinių užduočių. Jei negalėsi dalyvauti visuose susitikimuose, tuomet galėsi peržiūrėti įrašą ir atsiųsti iškilusius klausimus. Jei negali dalyvauti beveik visuose susitikimuose, tuomet rekomenduoju prisijungti, kai turėsi galimybę įsitraukti.

  Kiek laiko bus galima naudotis įrašais?

  Visų dirbtuvių įrašai tau bus prieinami dar 2 mėnesius pasibaigus kursui.

  Ar po šio kurso gebėsiu interpretuoti kitų žmonių žemėlapius?

  Šio kurso dėka pažinsi ne tik savo, bet ir kitų žmonių prigimtį. Gebėsi suprasti kitų žmonių žemėlapius ir interpretuoti tipą ir tipo rolę, strategiją ir autoritetą, potencialą (kalbėdamas apie centrus). Apibūdinti proto veikimą, atskirti Tikrąjį Aš nuo Melagingojo Aš.

  Ar galimas pinigų grąžinimas?

  Jei po dviejų pirmųjų dirbtuvių suvoksi, kad jos ne tau, būtinai grąžinsiu visą už kursą sumokėtą sumą.

  Žmogaus Dizainas sertifikuota analitikė, Edita Žalienė
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Palyginkite