Privatumo politika

Privatumo politika

Privatumas – svarbu visiems, todėl svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte visą Privatumo politiką. Kiekvieną kartą lankydami Duomenų valdytojui priklausančią interneto svetainę sutinkate su sąlygomis, aprašytomis šioje Privatumo politikoje.

Jūs, lankydamiesi humandesign.lt interneto svetainėje ir naudodamiesi joje esančiomis prekėmis/paslaugomis, suteikiate savo sutikimą rinkti ir naudoti Jūsų Asmens duomenis taip, kaip apibrėžiama šioje Privatumo politikoje. Privatumo politika gali būti keičiama, atnaujintą versiją visada rasite šioje svetainėje.

Aš gerbiu Jūsų privatumą ir  įsipareigoju užtikrinti jūsų asmens duomenų tvarkymo skaidrumą ir sąžiningumą.  Labai svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte Privatumo politiką ir suprastumėte, kaip ir kodėl tvarkomi Jūsų asmens duomenys ir kokias teises valdyti savo pateikiamus duomenis turite.

Tęsdami naršymą humandesign.lt interneto svetainėje ir naudodamiesi joje teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad susipažinote su privatumo politika ir sutinkate su joje aprašytais asmens duomenų tvarkymo principais, taikomais Jums naudojantis šia interneto svetaine. Taip pat patvirtinate, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų arba, kitu atveju, naudojatės interneto svetaine su tėvų ar globėjų sutikimu ar leidimu.

Jei nesutinkate su privatumo pateikiamomis sąlygomis, prašau nesilankyti šioje svetainėje, nesinaudoti šios svetainės turiniu ir/ar paslaugomis.

Kaip gaunami jūsų asmens duomenys?

Aš, Edita Žalienė, vykdanti individualią veiklą, tvarkau tuos Jūsų asmens duomenis, kuriuos man patys pateikiate, kai naudojatės šios interneto svetainės turiniu ir paslaugomis, kai įsigyjat šioje svetainėje parduodamas prekes/paslaugas, susikuriate Human Design Žemėlapį ir atliekate registraciją naujienlaiškiui ar asmeninei paskyrai.

Tvarkomų asmens duomenų apimtis priklauso nuo Jūsų naudojamų paslaugų ir to, kokią informaciją pateikiate. Jūs neprivalote pateikti jokių asmens duomenų, tačiau gali būti, kad tokiu atveju tam tikros paslaugos Jums negalės būti suteiktos.

Jūsų asmens duomenų iš trečiųjų šalių nerenkame, išskyrus atvejį, kuomet informaciją, patvirtinančią Jūsų atliktą apmokėjimą, gausime iš mokėjimus administruojančio paslaugų teikėjo.

Kokie jūsų duomenys tvarkomi ir kodėl?

Duomenis tvarkomi tik esant teisėto tvarkymo kriterijui:

 • siekiant užtikrinti paslaugų teikimą ir sutartinių įsipareigojimų vykdymą;
 • asmens sutikimu;
 • kai tvarkyti asmens duomenis mane įpareigoja atitinkami teisės aktai;
 • kai asmens duomenis reikia tvarkyti dėl mano ar trečio asmens teisėto intereso.

Asmeninę informaciją šioje svetainėje prašoma nurodyti: atliekant pirkimą; pateikiant užsakymą; atliekant asmeninės paskyros registraciją; kuriant savo Human Design žemėlapį; registruojantis paslaugai, tiesiogiai rašant el. laišką iš šios svetainės, registruojantis naujienlaiškiui ar paliekant komentarą / atsiliepimą. 

Pirkėjas, asmeninės paskyros naudotojas įsipareigoja pateikti teisingą, tikslią informaciją. Ši internetinė svetainė įsipareigoja neatskleisti pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus tuos atvejus, kai informacija yra būtina partneriui, teikiančiam prekių/paslaugų pristatymo/tiekimo ar kitas su pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytais atvejais ir tvarka.

Duomenų valdytojas asmens duomenis rinka laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, surinkti duomenys apie Duomenų subjektus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.

Kai naršote šioje interneto svetainėje

Siekdami užtikrinti patogesnį naršymą interneto svetainėse, teikti patrauklesnius pasiūlymus bei daugiau sužinoti apie svetainių naudotojų elgseną, analizuoti tendencijas ir tobulinti tiek svetaines, tiek ir Jūsų aptarnavimą, mes tvarkome apibendrintus ir nuasmenintus duomenis, tokius kaip IP adresas, aplankyti puslapiai, naršymo trukmė, naršymui naudojami įrenginiai ir programos, geografinė vieta, amžius, lytis, kalba, bendri interesai ir pan.

Šių duomenų automatizuota analizė bei panaudojimas pakartotinės rinkodaros tikslais atliekami naudojantis trečiųjų šalių (pvz., Google, Facebook) paslaugomis bei įrankiais (pvz., Google Analytics, Google Adwords, Google Tag Manager, Facebook Pixel).

Jūsų asmens duomenys surenkami slapukų pagalba. Slapukai (angl. „cookies“) – tai nedidelės tekstinės informacijos dalelės, kurios automatiškai sukuriamos naršant svetainėje ir yra saugomos Jūsų kompiuteryje ar kitame galiniame įrenginyje.

Jeigu nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar į kitą galinį įrenginį būtų įrašomi slapukai, galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus ir išjungti visus slapukus arba įjungti / išjungti juos po vieną. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais tai gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų interneto svetainių funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės.

Kai registruojatės 

Kai užsiregistruojate šioje svetainėje, Jūs automatiškai užsiregistruojate naujienlaiškiui. Sutinkate gauti naujienas, pasiūlymus, įvesdami savo vardą ir el.pašto adresą bei spustelėdami „Registruotis“ arba pažymėdami langelį „užsisakyti“.

Savo sutikimą dėl Jūsų duomenų naudojimo tiesioginės rinkodaros tikslu galite bet kuriuo metu atšaukti, paspausdami prenumeratos atsisakymo nuorodą iš gauto naujienlaiškio apačioje, arba pateikdami prašymą adresu edita@humandesign.lt

Kai užsisakote sąskaitą faktūrą

Norėdami gauti sąskaitą faktūrą už paslaugas / prekes turite pateikti šiuos duomenis: vardą, pavardę, adresą, elektroninio pašto adresą, įmonės rekvizitus.

Šie duomenys yra naudojami tik sąskaitos-faktūros išrašymo tikslu, todėl bus saugomi tik mano apskaitos programoje ir tvarkomi tiek laiko, kiek mane įpareigoja tą daryti atitinkami teisės aktai.

Kai norite su manimi susisiekti

Norėdami man pateikti atsiliepimą, prašymą, rezervaciją ar užklausą, tą galite padaryti telefonu, paštu, elektroniniu paštu ar naudodamiesi socialiniu tinklu Facebook, Instagram. Siekdama atsakyti į Jūsų kreipimąsi aš naudoju Jūsų pateiktą kontaktinę informaciją: vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą, gyvenamosios vietos adresą ir pan. Šiuos duomenis naudoju tiek, kiek to reikia bendravimui su Jumis, tačiau ne ilgiau nei 2 metus.

Kai kuriate savo human design žemėlapį (bodygrafą)

Norėdami susikurti Human Design žemėlapį jūs pateikiate savo asmeninę informaciją, kuri reikalinga žemėlapiui sudaryti. Taip pat pateikiate ir kontaktinius duomenis esančius formoje, kuriais atsiunčiamas jūsų žemėlapis, informacija. 

Kai paliekate atsiliepimą, komentarą

Kai paliekate komentarus svetainėje, yra renkami duomenys, kurie nurodomi komentarų formoje. Taip pat fiksuojamas lankytojo IP adresas ir naršyklės vartotojo eilutė, kad padėti aptikti spam‘ą.

Anonimizuota eilutė, sukurta iš jūsų el.pašto adreso (dar vadinama hash), gali būti pateikta „Gravatar“ tarnybai, kad būtų galima sužinoti, ar jūs ją naudojate. „Gravatar“ paslaugos privatumo politiką galite rasti čia: https://automattic.com/privacy/.

Patvirtinus jūsų komentarą, jūsų profilio nuotrauka bus matoma visuomenei jūsų komentaro kontekste.

Kokias teises jums suteikia duomenų apsaugos teisės aktai?

Turite šias teises:

 • teisę žinoti (būti informuotam) apie savo asmens duomenų tvarkymą;
 • teisę prašyti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti, išskyrus saugojimą, savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi, nesilaikant teisės aktų nuostatų;
 • teisę nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys, išskyrus atvejus, kai šie asmens duomenys yra tvarkomi dėl teisėto intereso, kurio siekiu aš arba trečiasis asmuo, kuriam teikiami asmens duomenys, ir jei Jūsų interesai nėra svarbesni;
 • teisę reikalauti, kad būtų apriboti asmens duomenų tvarkymo veiksmai;
 • teisę reikalauti, kad tvarkomus asmens duomenis, jeigu jie tvarkomi automatizuotomis priemonėmis, persiųstume kitai šaliai, jeigu tai yra techniškai įmanoma;

Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis turite asmeniškai, paštu, per pasiuntinį ar elektroniniu paštu pateikti man rašytinį prašymą dėl Jūsų teisių įgyvendinimo ir patvirtinti savo tapatybę, pateikdami asmens dokumentą arba kitaip, teisės aktų nustatyta tvarka ar elektroninių ryšių priemonėmis, kurios leidžia tinkamai identifikuoti asmenį, patvirtinti savo asmens tapatybę. Į Jūsų prašymą atsakysiu per 30 kalendorinių dienų.

Kam atskleidžiama jūsų informacija?

Aš neteikiu Jūsų duomenų tretiesiems asmenims be išankstinio Jūsų sutikimo, išskyrus teisės aktų nustatyta tvarka arba teisėsaugos institucijoms, siekiant ištirti teisės aktų pažeidimus.

Jūsų duomenis galiu perduoti duomenų tvarkytojams, kurie teikia paslaugas (atlieka darbus) ir tvarko duomenis mano vardu. Duomenų tvarkytojai teikia svetainių prieglobos, duomenų centro ir/arba serverių nuomos paslaugas, rinkodaros ir ryšių su klientais valdymo sistemos, duomenų analizės bei kitas paslaugas. Kai kurie duomenų tvarkytojai gali būti įsisteigę ne Europos Sąjungoje.

Duomenų tvarkytojai turi teisę tvarkyti Jūsų duomenis tik pagal mano nurodymus ir tik ta apimtimi, kiek tai yra būtina siekiant tinkamai vykdyti sutartyje nustatytus įsipareigojimus. Siekiu užtikrinti, kad ir duomenų tvarkytojai būtų įgyvendinę tinkamas organizacines ir technines saugumą užtikrinančias priemones bei išlaikytų asmens duomenų paslaptį.

Ar jūsų duomenys saugūs?

Šioje svetainėje įgyvendinami ir nuolat atnaujinami atitinkamos organizacinės ir techninės saugumą užtikrinančios priemonės, kurios padeda apsaugoti asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.

Nuorodos į kitas interneto svetaines.

Jūsų patogumui ir informacijai šioje interneto svetainėse gali būti nuorodų į kitas svetaines ar socialines paskyras. Aš neprisiimamu atsakomybės už tokių svetainių privatumo politikos nuostatas, pateiktos informacijos turinį bei veiklą. Rekomenduojama susipažinti su kiekvienos svetainės privatumo politikos nuostatomis atskirai.

Baigiamosios nuostatos.

Privatumo politikos papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo Interneto svetainėje dienos.

Kai po Privatumo Politikos papildymo ar pakeitimo Duomenų subjektas naudojasi Interneto svetaine ir/ar Duomenų valdytojo teikiamomis paslaugomis, laikoma, kad Duomenų subjektas neprieštarauja dėl tokių papildymų ir/ar pakeitimų.

Susisiekite su manimi

Jei dėl šioje Privatumo politikoje pateiktos informacijos jums iškiltų klausimų, maloniai prašome kreiptis edita@humandesign.lt.

Rekvizitai

Edita Žalienė

edita@humandesign.lt

+37069990083

VERSLO LIUDIJIMAS

Nr. CG389784-1

Šv. Stepono 27, Vilnius

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare