Rave ABC 8 savaičių programa

Tau, jei trokšti nerti į savo gylį.  Jei Tavyje dega troškimas pažinti savo autentiškumą, susilieti su juo ir jį atskleisti savo kelionėje. Tau, jei baigei Living Your Design programą ir trokšti nerti į sekančius savo potencialo pažinimo ir patyrimo klodus. Rave ABC programa, tai TAVO PRIGIMTIES ĮGALINIMO pratęsimas.

8 savaičių programoje padėsiu Tau dar giliau save pažinti, atpažinti savo tikrąjį potencialą ir jo pasireiškimo būdus. Padėsiu giliau atpažinti Savo Tikrąjį Aš. Padėsiu integruoti Tavo sąmoningos ir pasąmoningos prigimties aspektus, kad patirtum savo visapusiškumą. 

Ir toliau vesiu Tave į Tavo vidinės kokybės pokytį. Lydėsiu Tave į dar gilesnį savęs patyrimą ir potencialo atskleidimą.

Kas yra Rave ABC programa?

Rave ABC programa yra pratęsimas Living Your Design programos. Tai 8 savaičių programa atskleidžianti naujus, dar gilesnius Tavo autentiškos prigimties lygius. Į šią programą kviečiu visus dalyvavusius Living Your Design programoje, nes Rave ABC programa yra sekančio lygio kursas, pritaikytas kiekvienam siekiančiam atskleisti savo autentiškumą ir realizuoti savo potencialą. Šis kursas taip pat būtinas, norint studijuoti Žmogaus Dizaino analitiko programą.

Žmogaus Dizaino programa Rave ABC yra sertifikuota, visame pasaulyje dėstoma programa. Ji plečia tūkstančių žmonių savęs suvokimą ir keičia jų gyvenimo kokybę. Šią programą papildžiau savo asmenine patirtimi, pavyzdžiais. Joje įtrauktos užduotys bei namų darbai. Tavęs laukia 8 dirbtuvės nedidelėje grupėje ir 8 savaitės nėrimo į savo unikalaus potencialo aktyvavimą.

Šią programą vedu Aš, Edita Žalienė. Į Human Design pasaulį nėriau prieš 8 metus. Esu sertifikuota Rave ABC programoms mokytoja. Taip pat baigiau HD analitiko, porų analitiko, vaikų raidos analitiko, Living Your Design gido mokymus. Turiu daugiau nei 4 metų praktiką dirbant su žmonėmis ir nekantrauju vesti Tave į Tavo prigimties lobyną.

Human Design sistemos dėka padėsiu Tau žengti į savąjį gylį…

Programoje nersime į sekantį savo prigimties pažinimo lygį ir patyrimą...

Kokia vertė Tavo Individualumo?

Rave ABC programoje susipažinsime ir analizuosime  Individualumo kontūrą. Kiekviena individualumo aktyvacija šiame kontūre suteikia jums potencialą mutacijos. Kai veikiame darnoje su savo prigimtimi, jūs savo autentiškumu atnešate į šį pasaulį pokytį ir įgalinate kitus. Kiekvienas individualistas, tai daro savaip. Kaip? Tai atskleidžia Tavo bodigrafas.

Nepriklausomai ar realizuoji ar ne šį potencialą, žinau, kad šiame pasaulyje jautiesi kitokia/iu nei dauguma.  Visi Tavo bandymai pritapti yra nesėkmingi. Viena iš didžiausių Tavo problemų yra ta, kad Tu nesuvoki ir neatpažįsti savo individualumo vertės. Kviečiu Tave pažinti savo stiprybes ir būdą, kuriuo reiškiasi Tavo individualumas. Pamatyk, kaip atėjai įgalinti save ir kitus savo prigimtimi ir kokią vertę atneši į šį pasaulį.

Kokią vertę kuri savo bendruomenėje?

Genties kontūro pažinimas atskleis Tavo indelį Tavo bendruomenei. Suvoksi, kaip ir kokiu būdu Tu  prisidedi prie sėkmingo savo bendruomenės egzistavimo. Kaip Tu sugebi palaikyti ją.

Kiekvienos bendruomenės egzistavimas yra paremtas tam tikrais principais. Sėkminga bendruomenė ta, kuri geba tinkamai valdyti materialų pasaulį, užtikrinti saugumą, užtikrinti žmonių edukaciją, pasirūpinti žmonių materialais poreikiais, kurti harmoningus santykius, vertybinį pamatą.

Rave ABC programoje suvoksi savo kuriamą vertę bendruomenei.

Kokia Tavo vertė ir koks indelis mūsų visuomenei?

Kolektyvinio kontūro pažinimas atskleis Tavo indelį mūsų visuomenei – kuo atėjai dalintis su kitais, kaip prisidedi prie visuomenės augimo ir progreso. Ir kaip dalintis tuo, kad nesulauktum atstūmimo, o atneštum pokytį.

Gal Tau puikiai sekasi augti per patirtis ir gebi vesti į progresą kitus? Gal pokytį atneši gebėjimu matyti, ką reikia taisyti. O gal turi lyderystės dovaną ir gebi vesti kitus?

Žmogaus Dizaino sistemos pagalba atpažinsi savo autentiškas stiprybes ir kuo atėjai dalintis su kitais.

Nori nerti dar giliau į savo autentiškumą?

Rave ABC programos metu išstudijavus visas 6 heksagramos linijų reikšmes atsivers dar vienas naujas savo prigimties suvokimo lygis. Kiekvieni aktyvuoti vartai Tavo Žmogaus Dizaino bodigrafe turi ir liniją, kuri suteikia aktyvacijai papildomą reikšmę. 1 tyrėjo linija, 2 atsikyrelio linija, 3 kankinio linija, 4 oportunisto linija, 5 eretiko linija, 6 rolės modelio linija.

Išmok Žmogaus Dizaino bodigrafo skaitymo metodikos

Šio kurso metu mokysiesi skaityti ir interpretuoti savo ir kitų žemėlapius. Tad bus užduočių ir namų darbų. Bet svarbiausia tai, kad Rave ABC programos metu rasi dar gilesnį ryšį su savo autentiška prigimtimi. Dar giliau pažinsi savo artimuosius ir gebėsi kurti harmoningesnius santykius priimant juos ir palaikant jų prigimtį.

Informacija apie programą

01
Registracija
Užsiregistravus į Rave ABC kursą, aš su tavimi susisieksiu. Likus savaitei iki kurso pradžios, atsiųsiu reikiamą informaciją, kaip pasiruošti.
02
Susitikimų grafikas
Susitiksime 8 kartus online. Vieną kartą per savaitę - kiekvieną antradienį ar trečiadienį 18:30 val. Pradžia 2024 rugsėjo-spalio mėnesį. Detalų grafiką pateiksiu artėjant programos startui.
03
Online susitikimai
Paskaitos vyks susitikus virtualiame kambaryje (pvz. zoom). Prisijungimus atsiųsiu likus savaitei iki programos pradžios. Visos paskaitos bus įrašomos, įrašais pasidalinsiu.
04
Sertifikatas
Baigus Žmogaus Dizaino "Rave ABC" programą, gausi sertifikatą. Pabaigusiems šiuos mokymus, studijas ir savianalizę gali tęsti Rave Cartography programoje.

Nori registruotis ar gauti daugiau informacijos? Susisiek su manimi šiandien!

  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Palyginkite