Yoga apie mane

Prieš 7 metus gyvenimas mane nubloškė į Human Design – Žmogaus Dizaino - sistemą. Be jokio tikslo, be jokių lūkesčių ar plano, netgi be jokios nuovokos, kas tai per sistema. Buvo tik žaibiškas vidinis žinojimas „MANO “, kuriam net kritiškas protas nepajėgė pasipriešinti. Tik ištarė: „Taip, taip Edita, tavo. Tik pasižiūrim kas čia tokio“. Susitarėme 🙂
Nėriau HD studijas. Tuo pačiu ir į vis gilesnį savo unikalumo suvokimą. Iš ties aplankė palengvėjimas, kai radau atsakymus, kodėl neturėjau energijos vystyti inicijuotus versliukus. Kodėl man stigo motyvacijos. Užplūdo ir įkvėpimas sužinojus savo - projektorės - rolę. ​
Mano tipas - projektorė

Aš turiu įgimtą gebėjimą nukreipti kitus

Projektorių savirealizacija vyksta per kitus – nukreipiant, vedant, parodant kelią. Visgi, nemažai metų dirbau ar bent jau stengiausi dirbti, kaip produktyvi GENERATORĖ. O prasidėjus motinystės etapui šokau į MANIFESTORĖS rolę – inicijuodavau savo idėjas, savo pomėgius stengiausi paversti finansus generuojančiomis veiklomis. Kas vyko? Energetiškai “lūžinėdavau”, negebėjau tęsti to, ką pradėjusi. Mano vidinio monologo frazė „visi padaro, o tu ne“ stipriai kirto per savivertę.  Mano darbo su projektoriais patirtis atskleidė, kad toks scenarijus itin dažno Projektoriaus realybė.

Human design vertė man

Pamačiau save ir savo gyvenimą visiškai naujoje perspektyvoje

Human Design –  Žmogaus Dizainas – buvo tas įrankis, kuris atvėrė mano suvokimą apie save ir savo patirtį. Buvau tokia dėkinga sau, kad neverčiau savęs tęsti veiklų, kurias inicijavau. Atėjo ir palengvėjimas ir tikėjimas savimi. Mano širdis buvo euforijoje, nes aš pagaliau jaučiau tokią aistrą šiai sistemai, kokios senai niekam nebuvau jautusi. Man neliko jokių klausimų ką turiu daryti toliau. Nėriau į Human Design – Žmogaus Dizaino – studijas ir savo Human Design eksperimentą – gyventi laikantis savos STRATEGIJOS (projektoriams svarbu išlaukti pakvietimo) ir sprendimus priimti SAVO VIDINIU AUTORITETU (mano vedlys Blužnies centras). Atsipalaidavau, nustojau inicijuoti savo įtaką.

Ar paprasta laukti?  Iš pradžių aplankė palengvėjimas, nes nebešvaisčiau savo energijos. Vėliau pasidarė baugu, nes nežinia ar kokio pakvietimo sulauksiu. O dabar tiesiog stebiu, stebiu, kaip visa tai vyksta ir kur mane veda. Ir stengiuosi nesivelti į proto keliamą sumaištį. O jis vis dar pabando savo tiesą man brukti.

Human design didžiausia vertė kiekvienam

Galimybė pažinti savo unikalumą ir jį realizuoti

Pagaliau tau suteikiama galimybė pažinti savo įgimtą unikalumą. Pažinus, tu turi galimybę jį atrakinti ir patirti. Tau atskleidžiama tavo unikali mechanika, kuri ir veda tave į unikalaus potencialo realizaciją. Keičiasi suvokimas, keitiesi ir tu, keičiasi santykis su savimi ir gyvenimu. Ir tai yra kelionė… Ar šiandien esi savo unikalioje kelionėje? Ar gyveni savo unikalume? Savo gyvenimą?

Human design studijos

7 metai studijų ir pabaigos dar nematyti

Mano energiją, skirtą šiai sistemai pažinti ir pritaikyti, yra vainikavę Human Design Rave Analitikės, Porų Dinamikos Analitikės, Gyvenimo Ciklų Analitikės, Living Your Design Gidės, Vaikų Raidos Analitikės, Rave ABC mokytojos sertifikatai. Kelionė tęsiasi, studijos International Human Design mokykloje taip pat.

Kviečiu tave pažvelgti į savo tikrąją prigimtį. Suvokti, kokia unikali ir tobula būtybė esi. Pažinti savo duotybes, savo potencialą, savo įgimtus kūno veikimo dėsnius. Padėsiu tau pažvelgti į savo gyvenimą ir suvokti, kiek savo potencialo realizuoji šiandien. Išmokysiu, kaip tęsti savo kelionę PRIIMANT SAU KOREKTIŠKUS SPRENDIMUS, atrandant savo UNIKALŲ KELIĄ IR REALIZUOJANT SAVO MISIJĄ . Kviečiu GYVENTI SAVO UNIKALUME – su Human Design LT suteiktais atsakymais ir raktais. Lietuva, Vilnius arba online.

International Human Design school baigtos

Edita Žalienė, sertifikuota Human Design analitikė, mokytoja
Edita Žalienė, sertifikuota Human Design analitikė, mokytoja
Edita Žalienė, sertifikuota Human Design analitikė, mokytoja
Edita Žalienė, sertifikuota Human Design analitikė, mokytoja
Edita Žalienė, sertifikuota Human Design analitikė, mokytoja
Edita Žalienė, sertifikuota Human Design analitikė, mokytoja
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare